DZIEŃ OTWARTY Z RODZICAMI – GRUPA ŻABEK

14paź14:0017:45DZIEŃ OTWARTY Z RODZICAMI – GRUPA ŻABEK

Zapraszamy wszystkich Rodziców Żabek na dzień otwarty z wychowawcami p.Katarzyną Cieloch i p. Katarzyną Maciejewską. Podczas indywidualnej rozmowy dowiedzą się Państwo o osiągnięciach,postępach w pracy, zachowaniu swojego dziecka – podsumowując dotychczasową naukę w Małym Podróżniku oraz omawiając WSTĘPNĄ DIAGNOZĘ GOTOWOŚCI SZKOLNEJ.
Prosimy o wpisywanie nazwiska przy wybranej godzinie w tabelce wychowawcy grupy – umieszczonej na każdej tablicy informacyjnej w szatni. Zorganizowanie kolejnego terminu rozmów z wychowawcą jest możliwe tylko w przypadku zapełnienia całej listy. Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie wyznaczonego na rozmowę czasu tj. 15 min, by kolejni Rodzice mogli rozpoczynać swoje spotkanie punktualnie. Dziękujemy !

20191010 14:00 - 17:45(GMT+00:00)

Leśniczówka Paryż

Miejscowość Rzy