DZIEŃ DZIECKA – BAJKOWE STACJE Z ZADANIAMI

31maj01czeDZIEŃ DZIECKA – BAJKOWE STACJE Z ZADANIAMI

Dzieciństwo to czas przygód i dobrej zabawy. Z okazji Dnia Dziecka we wtorek 31.05 rozpoczynamy dwudniowe obchody najważniejszego dla naszych Przedszkolaków święta. Pierwszego dnia czeka Dzieci podróż do bajkowego ogrodu. A w nim bajkowe stacje z zadaniami. Na każdym przystanku za prawidłową odpowiedź będzie można otrzymać punkty, które później zostaną wymienione w bajkowym sklepiku pełnym niespodzianek. Rozpoczniemy świętowanie zagadkami „ Królewny Śnieżki i siedmiu Krasnoludków ”, następnie udamy się do „ Pocahontas ”, by zrobić koralikowe bransoletki, potem wraz ze „ Smerfami ” pokonamy tor przeszkód. Po zadaniach ruchowych posilimy się smakołykami w domku „ Jasia i Małgosi” a na koniec z „ Herkulesem ” wykonamy zadania manualno- plastyczne.

20220505 10:00 - 20220606 13:00(GMT+00:00)