Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

czerwiec, 2023

01cze09:0008(cze 8)13:30DZIEŃ DZIECKA – STACJE PEŁNE NIESPODZIANEK – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Dzieciństwo to czas przygód i dobrej zabawy. Z okazji Dnia Dziecka w czwartek 1.06 rozpoczynamy dwudniowe obchody najważniejszego dla naszych Przedszkolaków święta.
Pierwszego dnia w ogrodzie przedszkolnym czekać na Dzieci będą wspaniałe stacje zadaniowe. Na każdym przystanku będzie można otrzymać punkt, który później zostanie wymieniony na małą niespodziankę. Rozpoczniemy świętowanie od słodkiej stacji „ Lodziarni ” – tu Mali Podróżnicy skosztują swoich ulubionych lodów. Następnie udamy się do stacji plastycznej „ Maski ”, by wykonać piękne maski ulubionych bohaterów bajek lub zwierzaków. Potem na „ Stacji zręcznościowej ” rzucać będziemy trafnie do celu wodnymi balonami. Z uśmiechem i mokrymi rękoma podążymy do „ Studia tatuażu”, by tam zrobić sobie piękny brokatowy tatuaż. Po zadaniach posilimy się na ostatniej stacji „ Owocowych szaszłyków ”, które każdy Przedszkolak wykona samodzielnie. W tym dniu każdy chętny Przedszkolak będzie mógł się przebrać za dowolną postać, po południu nie zabraknie także muzyki i wspólnego tańca.

więcej

godzina

1 (Czwartek) 09:00 - 8 (Czwartek) 13:30

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X