DZIEŃ DZIECKA – STACJE PEŁNE NIESPODZIANEK – WSZYSTKIE GRUPY

01cze09:0008(cze 8)13:30DZIEŃ DZIECKA – STACJE PEŁNE NIESPODZIANEK – WSZYSTKIE GRUPY

Dzieciństwo to czas przygód i dobrej zabawy. Z okazji Dnia Dziecka w czwartek 1.06 rozpoczynamy dwudniowe obchody najważniejszego dla naszych Przedszkolaków święta.
Pierwszego dnia w ogrodzie przedszkolnym czekać na Dzieci będą wspaniałe stacje zadaniowe. Na każdym przystanku będzie można otrzymać punkt, który później zostanie wymieniony na małą niespodziankę. Rozpoczniemy świętowanie od słodkiej stacji „ Lodziarni ” – tu Mali Podróżnicy skosztują swoich ulubionych lodów. Następnie udamy się do stacji plastycznej „ Maski ”, by wykonać piękne maski ulubionych bohaterów bajek lub zwierzaków. Potem na „ Stacji zręcznościowej ” rzucać będziemy trafnie do celu wodnymi balonami. Z uśmiechem i mokrymi rękoma podążymy do „ Studia tatuażu”, by tam zrobić sobie piękny brokatowy tatuaż. Po zadaniach posilimy się na ostatniej stacji „ Owocowych szaszłyków ”, które każdy Przedszkolak wykona samodzielnie. W tym dniu każdy chętny Przedszkolak będzie mógł się przebrać za dowolną postać, po południu nie zabraknie także muzyki i wspólnego tańca.

20230606 09:00 - 20230606 13:30(GMT+00:00)