Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2023

19paź09:0012:30DZIEŃ JESIENNYCH WARZYW - WARSZTATY KULINARNE - RESTAURACJA JEFF'S - GRUPA DELFINKÓW

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, w przyszłym tygodniu podsumowując tydzień „ Jesienny krajobraz ” zapraszamy Małych Podróżników z grupy Delfinków do restauracji Jeff’s. Tam Przedszkolaki wezmą udział w warsztatach kulinarnych, na których szefowie kuchni pokażą Dzieciom, że gotowanie może być proste, zabawne i przede wszystkim smaczne. Pod ich kierunkiem każdy wyczaruje wspaniałe danie z sezonowych warzyw, których smakiem będzie się mógł delektować przy wspólnym stole. Jesteśmy przekonani, że nikt tu nie będzie się nudził, a kreatywnie spędzony czas w profesjonalnej kuchni obudzi apetyty na zdrowe potrawy i zachęci Dzieci do wspólnego gotowania.

Czwartek 19.10 grupa Delfinków – wyrusza z Przedszkola o godzinie 9.00, warsztaty zaczynają się o godzinie 9.30, powrót do placówki na godzinę 12.00.

Dzieci na warsztaty udają się komunikacją miejską – z przystanku Wołowska 04 ruszają tramwajem do przestanku Rakowiecka – Sanktuarium 04, stamtąd przejdą spacerem do restauracji Jeff’s. Prosimy, by Dzieci były ubrane odpowiednio do pogody.

więcej

godzina

(Czwartek) 09:00 - 12:30

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik i Restauracja Jeff's

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X