KURS POZYTYWNEJ DYSCYPLINY DLA RODZICÓW

11maj(maj 11)10:0012(maj 12)16:00KURS POZYTYWNEJ DYSCYPLINY DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice,
Z radością informujemy, że po raz kolejny p. Wojciech Cywiński organizuje Kurs Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców .
Termin 11.05- 12.05 w godzinach 10.00-16.00. Pozytywna Dyscyplina opiera się na pięciu fundamentalnych zasadach:
Pomaga dzieciom poczuć łączność i przynależność, pomaga im poczuć, że są ważne w rodzinie i społeczności.
Jest jednocześnie pełna szacunku i wymagająca: miękka i zdecydowana w tym samym czasie, czyli twarda dla problemu i miękka dla osoby.
Jest skuteczna długofalowo: bierze pod uwagę to, co dziecko myśli,czuje, czego się uczy i jakie podejmuje decyzje o sobie samym i o swoim świecie i jak decyduje się postępować w przyszłości, aby przetrwać i odnosić sukcesy.
Uczy ważnych umiejętności społecznych i życiowych: szacunku, dbania o innych, rozwiązywania problemów, współpracy oraz umiejętności wnoszenia
wkładu i bycia pożytecznym w domu, przedszkolu, szkole i większej
społeczności.
Zaprasza dzieci do odkrywania, jak bardzo są zdolne i kompetentne.

Zachęcamy do zajrzenia na stronę https://pozytywnadyscyplina.pl/
O szczegóły proszę pytać w sekretariacie.

20190505 10:00 - 20190505 16:00(GMT+00:00)

Przedszkole Mały Podróznik oraz Leśniczówka Paryż