DZIEŃ OTWARTY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA RODZICÓW GRUPY DELFINKÓW

25kwi09:3012:00DZIEŃ OTWARTY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA RODZICÓW GRUPY DELFINKÓW

Drodzy Rodzice Delfinków po udanych marcowych, dydaktycznych zajęciach otwartych przeprowadzonych przez Wychowawcę grupy p. Anetę, chcemy serdecznie Państwa zaprosić na zajęcia z lektorem języka angielskiego, które odbędą się we wtorek 25.04 pod hasłem „ Zwierzęta egzotyczne ”. W czasie spotkania będą mogli Państwo zobaczyć, jak Dzieci funkcjonują w grupie rówieśniczej, jak radzą sobie z nauką języka obcego oraz w jaki sposób prowadzone są zajęcia.
Przypominamy, że zajęcia otwarte nie są obowiązkowe, ale zachęcamy wszystkich do wspólnego spędzenia kolejnego poranka, bo warto się przekonać, że bawiąc można się wiele nauczyć.

Spotkanie Delfinków odbędzie się 25.04 ( wtorek ) w ich sali na parterze. O szczegółach tego wydarzenia np. podziale Dzieci na grupy poinformuje Państwa Wychowawca p. Aneta.
Prosimy, by na spotkanie przybył tylko jeden Rodzic.

20230404 09:30 - 12:00(GMT+00:00)