Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

listopad, 2020

03lis10:0013:00DZIEŃ OWSIANKI – NAUKA ZDROWEGO ŻYWIENIA PRZEZ ZABAWĘ - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Pragnąc kształtować prawidłowe zwyczaje żywieniowe naszych podopiecznych kontynuujemy cykl zajęć i zabaw dydaktycznych – pt. DNI SPECJALNE – NAUKA ZDROWEGO ŻYWIENIA PRZEZ ZABAWĘ. Kolejnym wydarzeniem tygodnia będzie Dzień Owsianki. Nasze bohaterki dnia Panie – Owsianki ( p. Alicja i p. Sylwia ) przybliżą Dzieciom historię tworzenia płatków śniadaniowych, przedstawią zdrowe posiłki z wykorzystaniem płatków owsianych, gryczanych, jaglanych, orkiszowych, jęczmiennych, żytnich, opowiedzą o witaminach i składnikach mineralnych zawartych w dodatkach mogących wzbogacić smak tradycyjnej owsianki. Na koniec warsztatów zdrowego żywienia zachęcą Dzieci do zrobienia pracy plastycznej z wykorzystaniem ziaren zbóż i do spróbowania specjalnego menu: owsianki w wersji słodkiej i wytrawnej, kotletów owsianych, ciasteczek owsiano – bakaliowych, smoothie owsiano – owocowego. Mamy nadzieję, że od tej pory Mali Podróżnicy o wiele częściej na śniadanie lub kolację wybiorą zdrową ( pełną kolorowych orzechowo – owocowych, warzywnych dodatków ) owsiankę.

więcej

godzina

(Wtorek) 10:00 - 13:00

miejsce

JADALNIA

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X