Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

styczeń, 2021

29sty10:0015:00DZIEŃ RYŻU – NAUKA ZDROWEGO ŻYWIENIA PRZEZ ZABAWĘ - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Pragnąc kształtować prawidłowe zwyczaje żywieniowe naszych podopiecznych kontynuujemy cykl zajęć i zabaw dydaktycznych – pt. DNI SPECJALNE – NAUKA ZDROWEGO ŻYWIENIA PRZEZ ZABAWĘ. Kolejnym wydarzeniem tygodnia będzie Dzień Ryżu. Prosimy, by w piątek każdy chętny Mały Podróżnik ubrał się w kolorach ryżu, niech w tym dniu w Przedszkolu króluje kolor biały, beżowy, żółty, czerwony i brązowy ( czarny ).
Z okazji Dnia Specjalnego każda grupa weźmie udział w ryżowych zabawach i eksperymentach. Wśród atrakcji znajdą się doświadczenia i zabawy sensoryczne, ryżowe warsztaty kulinarne oraz konkurs plastyczny na najpiękniejszą pracę z wykorzystaniem ryżu ( zwykłego lub prażonego ). Tego dnia Dzieci poznają smak risotto, placuszków ryżowych, zupy ryżanki oraz puddingu ryżowego.
Przy okazji realizacji tematu opowiemy ciekawostki związane z kulinariami – Dzieci dowiedzą się jak wyglądają pola ryżowe, skąd wywodzi się tradycja chińskich ciasteczek z wróżbą, jak powstają ciasteczka i lody ryżowe, poznają rytuał parzenia herbaty. Będzie pysznie, kolorowo i zdrowo !

więcej

godzina

(Piątek) 10:00 - 15:00

miejsce

sala Mrówek

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X