DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ ARBUZA I MELONA – WSZYSTKIE GRUPY

23mar10:0018:00DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ ARBUZA I MELONA – WSZYSTKIE GRUPY

Zapraszamy wszystkie Dzieci do udziału w kolejnym DNIU SPECJALNYM – MELONOWO – ARBUZOWYM DNIU.
Z okazji Dnia Specjalnego każda grupa weźmie udział w arbuzowych zabawach i eksperymentach. Podczas zajęć pozna ciekawostki dotyczące japońskiej techniki hodowania kwadratowych arbuzów, porówna smaki szukając podobieństw i różnic między melonem a arbuzem, a w czasie zabaw sensorycznych poprzez doświadczenie sprawdzi strukturę i konsystencję tych owoców.
Dzień specjalny zakończy się kołem kulinarnym, na którym królować będzie arbuz i melon. Dodatkowo Przedszkolaki wykonają prace plastyczne w konkursie na najpiękniejszego grupowego arbuza.

Prosimy, by w we wtorek chętni Mali Podróżnicy przebrali się za arbuza lub melona, niech w tym dniu w Przedszkolu króluje kolor pomarańczowy, żółty, zielony i czerwony. Mile widziane będą stroje arbuzowe wykonane samodzielnie.

20210303 10:00 - 18:00(GMT+00:00)

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK, wszystkie sale grupowe

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa