Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2019

31paź09:0013:30DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ DYNI - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w kolejnym DNIU SPECJALNYM – DYNIOWYM DNIU. W czwartek w przedszkolu królować będzie kolor pomarańczowy. Mile widziane będą stroje dyniowe lub ubrania w kolorystyce dyniowej.
Z okazji Dnia Specjalnego każda grupa weźmie udział w dyniowych zabawach i eksperymentach. Wśród atrakcji znajdą się doświadczenia i zabawy sensoryczne, dyniowe warsztaty kulinarne oraz konkurs plastyczny na najpiękniejszą dynię. Tego dnia zjemy ciasto dyniowe, placki z dyni i zupę dyniową. Zachęcamy wszystkie dzieci do przygotowania przepisów, które wykorzystamy do przygotowania dyniowych przysmaków. W zeszłym roku grupy przyrządziły dżem dyniowo – gruszkowy, ciasto dyniowe, smoothie dyniowe, dyniowe trufle oraz dyniową galaretkę. Prosimy, aby każde dziecko przyniosło na środę 30.10 małą, ozdobną dynię. Kolorowe dynie posłużą do wykonania prac plastycznych mamy nadzieję, że uda się dzieciom stworzyć wspaniałe kompozycje.

więcej

godzina

(Czwartek) 09:00 - 13:30

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK, wszystkie sale grupowe

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X