Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

styczeń, 2023

24sty10:0013:00DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ EKO PROJEKTÓW – DZIEŃ EKO ZABAWY

szczegóły wydarzenia

W tym tygodniu 23.01 – 27.01 realizować będziemy temat pt. Ekologia. Przy tej okazji we wtorek 24.01 organizujemy Dzień Specjalny – Dzień Eko zabawy. Chcemy zachęcić wszystkie Dzieci do tworzenia Eko Zabawek. Do produkcji ich wykorzystywać będziemy materiały wtórne. Z farb, rolek po papierze, nakrętek z butelek Mali Podróżnicy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wyczarują np. samochody rajdowe. W tym dniu stawiać będziemy na pomysłowość, kto wie, może powstanie garaż z pudełka po butach, piłkarzyki z wykałaczek i spinaczy, kuchnia z tektury, tor wyścigowy z szarego papieru. Atutem alternatywnej formy zabawy będą nie tylko całkowicie ekologiczne zabawki, ale rozwijanie twórczości i kreatywności przy ich tworzeniu. Nasi podopieczni
w sposób naturalny będą mogli wykorzystać swoje uzdolnienia i umiejętności manualne.
Zachęcamy, by w tygodniu o Ekologii Dzieci przynosiły tylko ekologiczne zabawki np. materiałowe lalki, drewniane samochody i pociągi, papierowe układanki.

więcej

godzina

(Wtorek) 10:00 - 13:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X