DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ KOTA – WIZYTY KOCICH PUPILI – WSZYSTKIE GRUPY

17lut10:0012:30DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ KOTA – WIZYTY KOCICH PUPILI – WSZYSTKIE GRUPY

Podtrzymując tradycję obchodzenia Dni Specjalnych organizujemy dla wszystkich Przedszkolaków DZIEŃ KOTA. W tym dniu Dzieci usłyszą wiele ciekawostek o kocich pupilach, zapoznają się ze sposobami ich pielęgnacji oraz przekonają się, czy kocia mowa ciała jest dla nas zrozumiała. Mali Podróżnicy wybiorą się na koci spacerek z przeszkodami, będą pili mleko jak koty z miseczki i śpiewali tematyczne piosenki.
Bardzo dziękujemy, Rodzicom Biedronek Mii i Teo oraz mamie Niny z Mróweczek, którzy potwierdzili przybycie do Przedszkola swoich kocich domowników. W czasie wizyty w Małym Podróżniku Rodzice w roli ekspertów przybliżą Dzieciom zwyczaje swoich czworonożnych przyjaciół oraz udzielą odpowiedzi na trudne pytania Przedszkolaków. Zapewniamy, ze spotkanie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

20220202 10:00 - 12:30(GMT+00:00)