20lut10:0012:00WYCIECZKA – NARODOWY TEATR EDUKACJI – PRZEDSTAWIENIE ” RUMCAJS ” – GRUPA PSZCZÓŁKI, ŻABKI , SŁONIKI

Twórcy Narodowego Teatru Edukacji wraz z dzielnym Rumcajsem zabiorą Małych Podróżników na ekscytującą wycieczkę w głąb niesamowitego Rzacholeckiego Lasu. Celem wyprawy jest odnalezienie zaginionego Cypiska i raz na zawsze rozprawienie się ze złem czającym się w głębi tego nieprzebytego boru. Jesteśmy przekonani, że przedstawienie pełne humoru, barwnych,baśniowych postaci zachwyci wszystkie przedszkolaki. A niezwykle cenne przesłanie opowieści stawiające na pierwszym miejscu takie wartości jak: rodzina, dobroć, lojalność, życie w harmonii z otoczeniem staną się mottem nie tylko w dniu wizyty w Teatrze.

20190202 10:00 - 12:00(GMT+00:00)

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

Get Directions