Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2022

15wrz10:0013:00DZIEŃ SPECJALNY - DZIEŃ KROPKI - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Międzynarodowy Dzień Kropki, to popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które w Małym Podróżniku obchodzić będziemy w czwartek 15 września. Tego dnia głównym bohaterem będzie kropka, wokół której zorganizowane będą wszystkie aktywności.
Światowy Dzień Kropki ma na celu pobudzenie kreatywności, zachęcenie do odwagi i gotowości pokonywania trudności. W czasie trwania zabaw Dzieci: dowiedzą się „ Co z tą kropką”, wysłuchają opowiadania Reynoldsa pt. „ Kropka ”, wezmą udział w doświadczeniach badawczych, wyszukają kropek w najbliższym otoczeniu, wykonają kropkowe karty grafomotoryczne i połączą kropki w integrowane prace plastyczne. Nie zabraknie także tematu kropki w zabawach językach ( w przysłowiach ) i zabawach słownych. Dzieci poznają kropki jako znak interpunkcyjny w czasie aktywności z klockami logo. Na koniec dzieci obejrzą Zwierzęta i owady w kropki ( usłyszą ciekawostki przyrodnicze ). Mamy nadzieję, że Mali Podróżnicy podsumowując ten wyjątkowy dzień wykonają piękne i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Zachęcamy, by 15 września Dzieci założyły swoje ulubione ubrania w kropki.

więcej

godzina

(Czwartek) 10:00 - 13:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X