Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2021

16mar10:0012:00DZIEŃ SPECJALNY - DZIEŃ NOWALIJEK

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy w ramach realizacji tematu ” Wiosna tuż, tuż ” zapraszamy Was na Dzień Specjalny – Dzień Nowalijek. Podczas zajęć dowiecie się czym są nowalijki, w jakim okresie rosną, jak należy je ekologicznie pielęgnować, gdzie kupować pozyskane ze środowiska naturalnego i czy zdrowe są te z hodowli szklarniowej. Poznacie sposoby jak stworzyć najlepsze warunki do uprawy ( np. rośliny z miejsc suchych i nasłonecznionych będą bogatsze w składniki czynne, niż te z miejsc zacienionych i wilgotnych ). Przedstawimy Wam sposoby przechowywania i szeroki wachlarz ich zastosowania w kuchni. Porównamy zagadnienia związane z przetwarzaniem roślin nowalijkowych.
Na koniec porozmawiacie o właściwościach warzyw mających wpływ na zdrowie i odporność organizmu. Podsumowując dzień każda grupa będzie mogła przygotować potrawę z wykorzystaniem ulubionych nowalijek. To będzie bardzo smakowity dzień

więcej

godzina

(Wtorek) 10:00 - 12:00

miejsce

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik - sala świetlicowa

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X