Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2023

16paź10:0012:00DZIEŃ SPECJALNY - DZIEŃ OWSIANKI – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Owsianka prócz pozytywnego wpływu na nasz organizm ma bardzo praktyczną zaletę – jest szybka i bardzo łatwa w przygotowaniu. O poranku nie trzeba tracić cennych minut na jej zrobienie – można przygotować nocną owsiankę dzień wcześniej. Wystarczy do pojemnika wrzucić płatki owsiane, ulubione dodatki i… zalać ciepłym mlekiem, napojem roślinnym lub wodą!
Owsianka ma jeszcze jeden walor, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym – rozgrzewa, wprawia w dobre samopoczucie i poprawia humor.
Nie ma dwóch takich samych owsianek, każdego dnia można zjeść inną owsiankę. To nieograniczone pole dla wyobraźni i szukania nowych smaków! Owsianki słodkie, wytrawne, ze świeżymi owocami, suszonymi lub liofilizowanymi, z marchewką i orzechami, z suszonymi pomidorami i ziołami, z fasolą i prażoną cebulką, leśnymi grzybami lub pieczarkami, z musem dyniowym, startym jabłkiem i cynamonem, czekoladą , mrożonymi owocami, kokosem , nasionami chia … sposobów na owsiankę można wymieniać bez końca!
W dniu specjalnym zapraszamy Małych Podróżników na Dzień Owsianki. Na warsztatach przekonacie się jak szerokie zastosowanie w kuchni i kosmetyce maja płatki owsiane. Jak idealnie wpływają na zdrowie, jakie mają właściwości odżywcze, dlaczego zapewniają odpowiednią dawkę energii i dają uczucie sytości i potrzeby podjadania przed kolejnym posiłkiem.
Każda grupa zrobi swoją wariację owsiankową – wśród pomysłów do wykorzystania są domowe batoniki lub ciastka, placki, zapiekanki, chleb lub inna pełnowartościowa przekąska.

więcej

godzina

(Poniedziałek) 10:00 - 12:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X