DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ POSTACI Z BAJEK – WSZYSTKIE GRUPY

07lis10:0013:00DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ POSTACI Z BAJEK – WSZYSTKIE GRUPY

5 listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a. Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. W związku z tym w poniedziałek 7.11 zapraszamy nasze Przedszkolaki na wspaniały Bajkowy Dzień. W tym dniu nauka będzie istną zabawą zorganizowaną przez Wychowawców i Lektora języka angielskiego. W planie dnia przewidziane są zabawy intelektualne, zagadki tematyczne i wiele atrakcji związanych z bohaterami ulubionych bajek. Tego dnia każde Dziecko może się przebrać za swoją ulubioną postać. Po południu zorganizujemy wspólne czytanie bajek lub mini teatrzyki ze stolika.

20221111 10:00 - 13:00(GMT+00:00)