DZIEŃ SPECJALNY – BARBÓRKA – DZIEŃ PANA WĘGIELKA – WSZYSTKIE GRUPY

04gru10:0012:00DZIEŃ SPECJALNY – BARBÓRKA – DZIEŃ PANA WĘGIELKA – WSZYSTKIE GRUPY

Dziś kolejny Dzień Specjalny – Barbórka. Z tej okazji każdą grupę odwiedzi Pan Węgielek i zabierze do krainy eksperymentów. Podzieli się z Wami ciekawostkami tematycznymi o bogactwach Ziemi. Wspólnie wykonacie kilka doświadczeń węglowych badając ich trwałość, topliwość, twardość. Dodatkowo poznacie zastosowanie węgla w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, chemicznym, farmaceutycznym, odzieżowym.
Podsumowując dzień Pan Węgielek zaprosi Was do udziału w grupowym konkursie plastycznym pod tytułem ’ Czarno na białym ’. Zadaniem każdej grupy będzie przygotowanie pracy plastycznej różnymi technikami, w której głównym motywem będzie szkic węglem. Wszystkie wspaniałe prace staną się ozdobą parterowego korytarza.

20181212 10:00 - 12:00(GMT+00:00)

sala Motylków na parterze