DZIEŃ STRĄCZKA – NAUKA ZDROWEGO ŻYWIENIA PRZEZ ZABAWĘ

19paź10:0015:00DZIEŃ STRĄCZKA – NAUKA ZDROWEGO ŻYWIENIA PRZEZ ZABAWĘ

Pragnąc kształtować prawidłowe zwyczaje żywieniowe naszych podopiecznych – do zdrowej zbilansowanej diety, tematycznych kółek kulinarnych rozpoczynamy cykl zajęć i zabaw dydaktycznych – pt. DNI SPECJALNE – NAUKA ZDROWEGO ŻYWIENIA PRZEZ ZABAWĘ.
Kolejnym wydarzeniem tygodnia będzie Dzień Strączka.Kolorowy dzień, w którym chętne dzieci mogą ubierać się w jednym wybranym kolorze warzyw strączkowych.
Nasz bohater dnia Pan – Strączek zachęci dzieci nie tylko do robienia prac plastycznych z wykorzystaniem ziaren, ale przede wszystkim do spożycia specjalnego menu : podczas śniadania zielonego masełka, w czasie obiadu zupy z cieciorki, gotowanej żółtej i zielonej fasolki szparagowej , na podwieczorek pasty z czerwonej fasoli. To będzie zdrowy, wesoły i smakowity dzień.

20181010 10:00 - 15:00(GMT+00:00)

wszystkie sale grupowe