11paź10:0013:00DZIEŃ WARZYW I OWOCÓW – WARSZTATY KULINARNE – RESTAURACJA JEFF'S – GRYPA BIEDRONKI

Drodzy Rodzice, w przyszłym tygodniu podsumowując tydzień „ Jesień w sadzie i ogrodzie ” zapraszamy Małych Podróżników z grupy Biedronek do restauracji Jeff’s. Tam Przedszkolaki wezmą udział w warsztatach kulinarnych, na których szefowie kuchni pokażą Dzieciom, że gotowanie może być proste, zabawne i przede wszystkim smaczne. Pod ich kierunkiem każdy wyczaruje wspaniałe dania z sezonowych warzyw, których smakiem będzie się mógł delektować przy wspólnym stole. Jesteśmy przekonani, że nikt tu nie będzie się nudził, a kreatywnie spędzony czas w profesjonalnej kuchni obudzi apetyty na zdrowe potrawy i zachęci Dzieci do wspólnego gotowania.

20221010 10:00 - 13:00(GMT+00:00)