07cze(cze 7)09:0009(cze 9)13:00EKOSYSTEM SAD I PARK – ÓSMY Z DZIESIĘCU TYGODNI DYDAKTYCZNYCH Z CYKLU „ POZNAJEMY EKOSYSTEMY ”- WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy od 5.06 do 7.06 kontynuować będziemy realizację planu rocznego z cyklem tygodniowych tematów „ Poznajemy ekosystemy ”. Kolejnym jaki Wam przybliżymy będzie Park i sad.
W ramach tematu poznacie różne rodzaje parków i sadów, utrwalicie nazwy drzew i krzewów, powtórzycie cechy charakterystyczne roślin i budowę owoców. Omówicie fazy wzrostu drzew i czynności związane z ich pielęgnacją. Poszukacie odpowiedzi na pytania jakie są odpowiednie warunki potrzebne do utrzymania właściwego cyklu życiowego parków i sadów. Nie zabraknie również tematycznych kart grafomotorycznych oraz prac plastycznych, doświadczeń i zabaw sensorycznych. Młodsze grupy odkrywać będą ciekawostki przyrodnicze związane z gatunkami zwierząt, które dany ekosystem.

20230606 09:00 - 20230606 13:00(GMT+00:00)