HOME PROJECT – „ RODZINNE PRZYGODY ” – WSZYSTKIE GRUPY

02lut(lut 2)10:0012(lut 12)10:00HOME PROJECT – „ RODZINNE PRZYGODY ” – WSZYSTKIE GRUPY

Zapraszamy wszystkich chętnych Małych Podróżników do kolejnego Home Projektu. Tym razem czeka Was nie lada przygoda, która na długo pozostanie w pamięci i stanie się w przyszłości doskonałą pamiątką z dzieciństwa.
Zadanie nie będzie łatwe, ale satysfakcja wielka – prosimy, by każda chętna Rodzina stworzyła BAJKĘ, OPISUJĄCĄ NAJZABAWNIEJSZĄ RODZINNĄ PRZYGODĘ.Historyjka nie musi być długa, liczy się pomysł, humor i wykonanie ( ilustracje, zdjęcia itp.). Bajki należy dostarczyć do wychowawcy grupy do środy tj. 12.02. W najbliższym tygodniu przy okazji realizacji tematu „ W świecie bajek ” – najzabawniejsze opowiadania zostaną zaprezentowane.

20200202 10:00 - 20200202 10:00(GMT+00:00)

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa