HOME PROJEKT – CZTERY PORY ROKU – CZĘŚĆ 2 – WSZYSTKIE GRUPY

20sty(sty 20)10:0011lut(lut 11)10:00HOME PROJEKT – CZTERY PORY ROKU – CZĘŚĆ 2 – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy przypominamy o przynoszeniu kolejnych zdjęć do ogłoszonego w październiku Home projektu pt. „ Cztery pory Roku ’. Zadaniem Waszym i Waszych Rodziców jest wykonanie czterech zdjęć, po jednym w każdej porze roku. Mile widziane są fotografie wykonane w tej samej okolicy. Na koniec projektu, kiedy zgromadzimy już wszystkie cztery zdjęcia, porównamy otoczenie z charakterystycznymi cechami jesieni, zimy, wiosny i lata, o piszemy ubiór i sprawdzimy ile nasze kochane Przedszkolaki urosły :). Z otrzymanych zdjęć każda grupa stworzy swoją własną prezentację, a dopełnieniem jej będą wspomnienia ulubionego sposobu spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zdjęcia prosimy sukcesywnie przekazywać Wychowawcom grup. O nagrodach poinformujemy pod koniec projektu. Dziękujemy i życzymy dobrej zabawy!

20220101 10:00 - 20220202 10:00(GMT+00:00)