HOME PROJEKT – EKOLOGIA – WSZYSTKIE GRUPY

16sty(sty 16)09:0023(sty 23)17:00HOME PROJEKT – EKOLOGIA – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy wyprzedzając kolejny tydzień dydaktyczny pt.’ Ekologia ’ zapraszamy Was do udziału w kolejnym Home projekt. Tym razem zadaniem Dzieci będzie przegotowanie plakatu promującego ekologię. Praca plastyczna powinna ukazywać inicjatywę Przedszkolaka na rzecz ochrony środowiska.
Eko – Dzieciak nie śmieci i segreguje odpady, oszczędza wodę i prąd, pije wodę ze szklanej butelki z filtrem a nie z plastikowej, sadzi rośliny, a nawet drzewa, używa toreb wielokrotnego użytku, wie uświadamia jak można żyć w zgodzie z naturą, nie wyrzuca jedzenia tylko się nim dzieli.
Wszystkie te pomysły można przedstawić używając dowolnych materiałów i dowolną techniką na większym arkuszu papieru. Prace zbierać będziemy do 23.01. Na wszystkich autorów Eko plakatów czekać będą miłe niespodzianki.
Przy tej okazji chcemy podziękować Dzieciom za wspaniały poprzedni Home Projekt pt. Choinka. Prace pięknie ozdobiły naszą przedszkolną przestrzeń.

20230101 09:00 - 20230101 17:00(GMT+00:00)