LEKCJA MUZYKI – WYCIECZKA DO OPERY NARODOWEJ – GRUPA ŻABEK

21sty09:0013:00LEKCJA MUZYKI – WYCIECZKA DO OPERY NARODOWEJ – GRUPA ŻABEK

Drodzy Rodzice, we wtorek grupa Żabek wyrusza na arcyciekawą lekcję pt. „ W poszukiwaniu operowych dźwięków ” do TEATRU WIELKIEGO. Spotkanie jest interaktywną formą poznania magicznej atmosfery opery przy pomocy dźwięków instrumentów i głosów ludzkich. Poprzez zabawę, a także kontakt z muzykami Mali Podróżnicy będą mogli poznać różne instrumenty muzyczne wchodzące w skład orkiestry symfonicznej, a także nauczyć się rozpoznawać barwy ludzkiego głosu.
Dodatkowo podczas gry dydaktycznej czekają na dzieci tajemnicze stacje : Śladem dźwięków, Orkiestrowe memo, Ludzkie głosy, Gdzie śpią instrumenty?, Montujemy orkiestrę, Muzyka na spektaklu. Wycieczka ta zintegrowana jest z tematem rocznym „ W świecie muzyki ”. Planowany wyjazd z przedszkola to godzina 10.00, powrót około 14.00 ( w tym dniu Żabki wrócą na późniejszy obiad ).

20200101 09:00 - 13:00(GMT+00:00)

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa