HOME PROJEKT – KSIĄŻKA SENSORYCZNA – WSZYSTKIE GRUPY

16maj(maj 16)09:0019(maj 19)15:00HOME PROJEKT – KSIĄŻKA SENSORYCZNA – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy zapraszamy Was do udziału w Wielkim Rodzinnym Home projekt. Projekt łączy w sobie dwa tygodnie dydaktyczne. W ramach podsumowania tematu „ Książka moim przyjacielem ”oraz „ Ja i moi bliscy ” chcemy zachęcić Przedszkolaki i ich Rodziców do wspólnego, twórczego spędzenia czasu. Zadaniem Dzieci ( z pomocą Rodziców ) jest wykonanie nietypowej książki – książki sensorycznej. Do jej stworzenia można wykorzystać kolorowe materiały, guzki, pętelki, sznurki, spinacze, gumki itd. Tematem książki jest Rodzina i jej codzienność. Strony mogą zilustrować czas wolny, hobby a nawet ulubione obowiązki domowe. Prace zbierać będziemy od 16.05 do 19.05. Nagrodami dla wszystkich, którzy wezmą udział w projekcie będą ciekawe niespodzianki. Życzymy kreatywności pełnej humoru i dobrej wspólnej zabawy. Powodzenia!

20220505 09:00 - 20220505 15:00(GMT+00:00)