HOME PROJEKT – MINI PREZENTACJA – BOCIAN – WSZYSTKIE GRUPY

06mar(mar 6)08:0014(mar 14)17:00HOME PROJEKT – MINI PREZENTACJA – BOCIAN – WSZYSTKIE GRUPY

Zapraszamy wszystkie chętne Dzieci do udziału w marcowym Home projekt. Tym razem zadaniem jest przygotowanie z pomocą Rodziców mini prezentacji pt. Bocianie ciekawostki. Praca wykonana dowolną techniką – mile widziane elementy pracy 3D – może dotyczyć podobieństw i różnic w wyglądzie i sposobie życia białego i czarnego osobnika, odpowiadać na pytania dlaczego bocian remontuje gniazdo, kto może być dzikim lokatorem w jego domu, jakie jest ulubione menu długodzioba, kto daje sygnał ptakom do gromadzenia sejmików i sygnał do lotu, jak dzielą rok na podróż z Polski i z powrotem.
Podpisaną pracę – należy przynieść do Przedszkola do wtorku 7.03. Wszystkie piękne prace zostaną nagrodzone miłą niespodzianką.

20230303 08:00 - 20230303 17:00(GMT+00:00)