09mar10:0012:00TEATR EDUKACJI NARODOWEJ – WYCIECZKA DODATKOWA – GRUPA ŻABEK, PSZCZÓŁEK I ZAJĄCZKÓW

Zapraszamy wszystkie Pszczółki, Żabki i Zajączki na spektakl teatralny pt. Shrek. Sztukę przedstawią dobrze nam znani aktorzy Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza z Wrocławia. Do tej pory przedstawienia, na których byliśmy w poprzednich latach „ Pszczółka Maja „ Przygody Rumcajsa”, „ Plastusiowy Pamiętnik ” zachwyciły nas grą aktorską, imponującą scenografią i za każdym razem przeniosły Przedszkolaki w świat fantazji pełnej wzruszeń i dobrego humoru. Sztuka pt. „ Shrek ” to historia i przyjaźni, tolerancji i wyborach. Celem przedstawienia jest ukazanie, że tylko w jedności jest siła, a piękno wewnętrzne jest wieczne i nigdy nie przemija. Jesteśmy przekonani, że humorystyczna adaptacja teatralna bajki zapewni Małym Podróżnikom dużą dawkę emocji i niezapomnianych wrażeń.

20200303 10:00 - 12:00(GMT+00:00)

Przedszkole Mały Podróżnik oraz Teatr Edukacji Narodowej