HOME PROJEKT – REPLIKA PARYSKIEGO OBRAZU – WSZYSTKIE GRUPY

27lis(lis 27)09:0008gru(gru 8)17:00HOME PROJEKT – REPLIKA PARYSKIEGO OBRAZU – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy przed nami kolejny w tym roku Home Projekt. Tematem pracy tym razem będą niezwykłe obrazy z paryskich galerii sztuki. Waszym zadaniem jest wykonanie dowolnej repliki znanego obrazu z wykorzystaniem różnych materiałów nie tylko plastycznych. Do ich wykonania można użyć nie tylko papier i farby ale także barwiony sznurek, modelinę , wełnę, filc, suchy makaron, ziarna a nawet suszone owoce. Prace zbierać będziemy od dnia 27.11 do 8.12 ( przypominamy, by każdą pracę podpisać ). Liczy się pomysłowość i oryginalność. Pamiętajcie, że stworzycie nie tylko piękne dzieła ale przy tej okazji poćwiczycie również swoje paluszki. Wszystkie prace jak zawsze zostaną nagrodzone miłymi niespodziankami. Życzymy Wam dobrej i twórczej zabawy.

20231111 09:00 - 20231212 17:00(GMT+00:00)