27lis08:0013:00DZIECIĘCE OGRODY MUZYCZNE – WYCIECZKA DODATKOWA – GRUPA PSZCZÓŁEK , ŻABEK, ZAJĄCZKÓW

Drodzy Rodzice, chcielibyśmy zaprosić trzy najstarsze grupy na cykliczne spotkania z muzyką i sztuką z całego świata. Listopadowe ogrody zaproszą dzieci do Brazylii. Przedszkolaki poznają capoeirę, akrobatyczną sztukę walki i sprawdzą jak działa body percussion. Zabrzmią berimabau oraz charakterystyczne dla porywającej brazylijskij samby cavaquinho i pandeiro. Podróżnicy wysłuchają historii madrugady i obejrzą ekologiczną sztukę Fransa Krajcberga. Będzie śpiew, będzie taniec, nie zabraknie także poszukiwań śladów Polski w Brazylii.

20191111 08:00 - 13:00(GMT+00:00)