HOME PROJEKT – WARSZAWSKA SYRENKA – WSZYSTKIE GRUPY

31paź(paź 31)10:0007lis(lis 7)18:00HOME PROJEKT – WARSZAWSKA SYRENKA – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy, dopełnieniem tygodnia ’ Mała Ojczyzna ’ będzie kolejny Home projekt, do którego serdecznie Was wraz z Rodzicami zapraszamy. Tym razem zadaniem Przedszkolaków będzie przegotowanie trójwymiarowej Syrenki Warszawskiej. Pracę można zrobić z dowolnych materiałów i dowolną techniką ( z plasteliny, gliny, masy papierowej, masy solnej ). Może zostatać wykonana z formie figurki, magnesu lub kuli wodnej ( zrobionej ze słoika ). Prace zbierać będziemy od 31.10 do 7.11. Na wszystkich autorów czekać będą miłe niespodzianki.
Przy tej okazji chcemy podziękować Dzieciom za wspaniały poprzedni Home Projekt – Zwierzę z farmy z plastikowej butelki, w którym wzięło udział aż 50 – ciu Przedszkolaków. W przyszłym tygodniu Mali Podróżnicy otrzymają nagrody. Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac.

20221010 10:00 - 20221111 18:00(GMT+00:00)