Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2023

02paź(paź 2)09:0006(paź 6)17:00JESIEŃ W SADZIE I OGRODZIE – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

„ Już na drzewach w sadzie
i grządkach w ogrodzie
dojrzały przysmaki,
które jemy co dzień … ”

Drodzy Mali Podróżnicy w przyszłym tygodniu realizować będziecie temat „ Jesień w sadzie i ogrodzie ”.
Na zajęciach poznacie ciekawostki przyrodnicze o jesiennych drzewach – dlaczego gubią liście, jak komunikują się między sobą , jak bronioną się przed intruzami ( owadami) . Posegregujecie
owoce sezonowe, krajowe i egzotyczne i opiszecie ich charakterystyczne elementy wyglądu. Degustację połączycie z treściami z zakresu budowy drzew owocowych, przekrojem warzyw i owoców. Utrwalicie nazwy darów jesieni w czasie zabaw badawczych. Nie zabraknie także edukacji zdrowotnej, wspólnie poszukacie odpowiedzi na pytania dlaczego warto jeść owoce ? znajdziecie im odpowiednie miejsce na piramidzie zdrowia, porozmawiacie o witaminach i minerałach. W sadzie poszukacie miłośników owoców wśród ptaków i innych zwierzaków.
Po koniec tygodnia weźmiecie udział w kole kulinarnym, chętne grupy w kącikach tematycznych utworzą spiżarnię pełną przetworów.
Przy okazji każda grupa w ramach warsztatów przygotuje potrawę, w której królować będą jesienne owoce lub warzywa.

więcej

godzina

2 (Poniedziałek) 09:00 - 6 (Piątek) 17:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X