KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI – POZNAJEMY ZAWODY – WSZYSTKIE GRUPY

11kwi(kwi 11)09:0014(kwi 14)15:00KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI – POZNAJEMY ZAWODY – WSZYSTKIE GRUPY

Czy wulkanizator naprawia wulkany ? Gdzie można spotkać nurka golfowego? Dlaczego hodowcy dżdżownic są potrzebni? Jak nazywa się lekarz drzew? Czy pisarz widmo straszy w bibliotece? Co ukrywa tajemniczy klient? Gdzie pracuje wyciskacz węży? Czym zajmuje się malarz cytrusów ? Kim jest licznik ryb ?
Na te wszystkie pytania Mali Podróżnicy mogą poszukać odpowiedzi przy okazji realizacji tematu „ Poznajemy zawody ”.
W najbliższym tygodniu w oryginalny sposób przedstawimy naszym Przedszkolakom najpopularniejsze, najciekawsze, najzabawniejsze zajęcia i zawody świata: od krawcowej do projektanta, od testera zapachów do testera śliskości zjeżdżalni. Starsze grupy porozmawiają o dawnych i zapomnianych zawodach a także zawodach przyszłości . Chętne grupy powtórzą wiadomości związane z zawodami ratunkowymi – utrwalą numery alarmowe, przypomną sobie jakie cechy charakteru powinien mieć strażak czy lekarz.
Podsumowując temat Przedszkolaki opowiedzą kim chciałyby zostać w przyszłości i wykonają na ten temat pracę plastyczną.

20230404 09:00 - 20230404 15:00(GMT+00:00)