KOŁO KULINARNE – SMAKI WARSZAWY – WSZYSTKIE GRUPY

31paź(paź 31)10:0004lis(lis 4)18:00KOŁO KULINARNE – SMAKI WARSZAWY – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy, o tym, że Warszawa jest miastem zróżnicowanym i każdy znajdzie tu coś dla siebie przekonacie się przy okazji realizacji tematu „ Mała Ojczyzna”. Warszawa słynie nie tylko z wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESO Starówki, zabytkowych rezydencji królewskich, interaktywnych muzeów oraz pięknych parków ale także ze wspaniałych kulinarnych miejsc. Zatem i u nas w Przedszkolu nie może zabraknąć kółka kulinarnego, podczas którego każda grupa pozna najciekawsze przysmaki warszawskie. Mamy nadzieję, że Dzieciom uda się przygotować wg tradycyjnego przepisu bezę, wuzetkę, zygmuntówkę lub rurki z kremem. Wszystkim życzymy smacznej zabawy kulinarnej.

20221010 10:00 - 20221111 18:00(GMT+00:00)