Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

czerwiec, 2023

05cze(cze 5)09:0009(cze 9)15:00KOŁO KULINARNE – SMAKI Z SADU - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Rodzicom często sad kojarzy się z dzieciństwem, z beztroskimi wakacjami na wsi. Z zapachem malin i kwitnącej lipy. Ze zrywaniem owoców prosto z drzew, ze spacerami niewidzialnymi alejkami. Każdy choć raz był w starym sadzie, do którego przechodziło się przez drewnianą furtką zamykaną na haczyk. A w sadzie jabłonie, śliwy, wiśnie, czereśnie, kilka krzaków agrestu i porzeczkowych, czerwonych najwięcej, kilka białych i najmniej czarnych ( prawie nikt ich nie lubił ). Pod płotem posadzone maliny, dwa rządki truskawek i omijany przez Dzieci rabarbar. Najbardziej owoce smakowały prosto z drzewa, nikt się nie przejmował jak mama krzyknęła „nie jedz – trzeba umyć – muchy po nich chodziły ”. Może przy okazji kolejnego koła kulinarnego uda się nam odtworzyć smaki prosto z sadu. Pokazać różnorodność deserów z sezonowych owoców. Kto wie, może pachnące przysmaki staną się inspiracją, by w czasie wakacyjnych podróży odwiedzić stary i piękny owocowy ogród.

więcej

godzina

5 (Poniedziałek) 09:00 - 9 (Piątek) 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X