Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

luty, 2023

07lut(lut 7)09:0009(lut 9)15:15KOŁO KULINARNE – ULUBIONE DESERY KOMPOZYTORÓW - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Wszyscy lubimy słodkości. Lubili je także wybitni kompozytorzy.
Mozart zakochał się w Salzburg czyli deserze o niesamowitym smaku i wyglądzie. Sufletu z ubitych białek z cukrem zapiekanego z wanilią, podawanego na ciepło z mleczno -cytrynową bezą Amadeusz nigdy nie odmawiał.
Wśród specjałów, którymi delektował się Chopin była przede wszystkim czekolada. Ulubionym deserem kompozytora był czekoladowy placek z duszonymi wiśniami i bitą śmietaną.
Zaś Krzysztof Penderecki delektował się ciastem bez pieczenia – czyli tortem Fedora. Wersji Fedory jest mnóstwo, każda z nich jest mocno czekoladowym deserem przekładanym andrutami.

W ramach koła kulinarnego każda grupa w przyszłym tygodniu przygotowuje smakołyki inspirowane smakami wielkich artystów, niektóre z nich będą mieli okazję spróbować na spotkaniach z okazji swojego święta Babcie i Dziadkowie .

więcej

godzina

7 (Wtorek) 09:00 - 9 (Czwartek) 15:15

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X