KOŁO KULINARNE – WYPIEKI Z CIASTA FRANCUSKIEGO – WSZYSTKIE GRUPY

28lis(lis 28)09:3030(lis 30)15:00KOŁO KULINARNE – WYPIEKI Z CIASTA FRANCUSKIEGO – WSZYSTKIE GRUPY

Ciasto francuskie – to wyjątkowy produkt o specyficznej, warstwowej strukturze w postaci cieniutkich listków. Owa właściwość ciasto zawdzięcza dużej zawartości tłuszczu, umiejętnemu wałkowaniu i pieczeniu w wysokiej temperaturze.
Ciasto francuskie doskonale nadaje się do przyrządzania oryginalnych dań i deserów – smakuje wybornie zarówno w wersji wytrawnej jak i słodkiej.
O tym ,że wystarczy kilka chwil i dobry przepis, by stworzyć wyjątkowe danie Mali Podróżnicy przekonają się w czasie Koła Kulinarnego, które będzie dopełnieniem Dnia Specjalnego czyli Dnia Ciasta. Zachęcamy do śledzenia relacji z tego dnia na naszej stronie Facebook’owej.

20231111 09:30 - 20231111 15:00(GMT+00:00)