Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2023

24paź(paź 24)09:0027(paź 27)14:00KOŁO KULINARNE – Z WIZYTĄ W KRAJU MOZARTA - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy, o tym, że Wiedeń jest miastem zróżnicowanym i każdy znajdzie tu coś dla siebie przekonacie się przy okazji realizacji tematu „ Z wizytą w kraju Mozarta ”. Szóste co do wielkości miasto Unii Europejskiej uważane za „ światową stolicę muzyki ” – słynie nie tylko z sal koncertowych, muzeów, akademii muzycznych, zabytkowych pałaców oraz pięknych parków ale także ze wspaniałych kulinarnych miejsc.
Wszyscy lubimy słodkości. Lubił je także wybitny kompozytor Wolfgang Amadeusz Mozart.
Zakochał się bowiem w Salzburg czyli deserze o niesamowitym smaku i wyglądzie. Suflet z ubitych białek z cukrem zapiekany z wanilią jadał na ciepło z mleczno – cytrynową bezą.
Zatem i u nas w Przedszkolu nie może zabraknąć kółka kulinarnego, podczas którego każda grupa pozna najciekawsze przysmaki wiedeńskie. Mamy nadzieję, że Dzieciom uda się przygotować wg tradycyjnego przepisu sernik wiedeński, struclę jabłkową lub wafelki Mannera. Wszystkim Przedszkolakom życzymy smacznej zabawy kulinarnej.

więcej

godzina

24 (Wtorek) 09:00 - 27 (Piątek) 14:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X