KOŁO KULINARNE – ZDROWE JESIENNE DESERY – WSZYSTKIE GRUPY

14lis09:0015:00KOŁO KULINARNE – ZDROWE JESIENNE DESERY – WSZYSTKIE GRUPY

Jesienne desery możemy podzielić na dwie grupy. Pierwsza grupa podawana jest na ciepło i jej zadaniem jest rozgrzać smakoszy, druga to desery serwowane na zimno. Przy okazji realizacji tematu „ Nasze ciało ” nie może zabraknąć rozmów o zbilansowanym żywieniu i jesiennego, zdrowego kółka kulinarnego.

W czasie zajęć wspólnie poszukamy przepisów na desery nie tylko smaczne, ale też odżywcze. Takie, które wzmocnią ciało i zaopatrzą je w energię. Wartościowe słodycze są proste w przygotowaniu i mają w składzie łatwo dostępne produkty tj. owoce, miód, orzechy, twaróg, płatki owsiane, nasiona chia itd..

Mali Podróżnicy mają wiele możliwości, co wybiorą przekonamy się w czasie najbliższego koła kulinarnego. Może będzie to szarlotka na ciepło, pieczone jabłka
z sosem waniliowym, czekolada na gorąco lub kulki mocy bez pieczenia.
Bez wątpienia jak zawsze będzie słodko i smacznie !

20231111 09:00 - 15:00(GMT+00:00)