KOŁO KULINARNE – ZIOŁOWE HERBATKI

22lis(lis 22)09:0024(lis 24)17:00KOŁO KULINARNE – ZIOŁOWE HERBATKI

Przed nami koło kulinarne, którego bohaterem będzie herbata. O prawidłowym nawodnieniu warto pamiętać przez cały rok a zimą szczególnie o napojach, które idealnie sprawdzą się w chłodne dni. Gdy mroźno i plucha nic nie uprzyjemni dnia lepiej niż kubek gorącej, aromatycznej herbaty. Rozgrzewające napary są doskonałe na przemarznięcie. Ich smak możemy dowolnie modyfikować w zależności od upodobań. Jako bazy używamy naszej ulubionej herbaty wzbogacając ją o goździki, imbir, kardamon czy cynamon. Poza tym doskonałym uzupełnieniem będzie także pomarańcza, cytryna, jabłko, sok malinowy. Jesienne napoje ogrzewające organizm mogą również bazować na suszonych owocach, takich jak pigwa, żurawina, malina, ziołach – rumianek, przyprawach – tymianek, curry, pieprz.

W przyszłym tygodniu każda grupa przygotuje swoją wersję zimowej herbaty.

20231111 09:00 - 20231111 17:00(GMT+00:00)