Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

luty, 2022

07lut(lut 7)10:0011(lut 11)15:00KONKURS PINGWINKOWY – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Przed nami kolejny tydzień ferii. Wszystkim Małym Podróżnikom szusującym na nartach lub spacerującym brzegiem plaży życzymy wymarzonej pogody i mnóstwa niesamowitych przygód.
Przedszkolakom, które zostaną z nami również gwarantujemy świetną zabawę i moc atrakcji. W poniedziałek przeniesiemy się do Polarnej Krainy. W ramach działań edukacyjnych przybliżymy sobie wygląd i tryb życia niezwykłych zwierząt zamieszkujących Antarktydę i Arktykę, Podsumowaniem tygodnia „ Zwierzęta polarne ” będzie międzygrupowy konkurs plastyczny. Każda grupa dowolną techniką wykona wielkoformatową pracę plastyczną pt. Pingwin”. Bohaterem pracy Motylków będzie Pingwin Złotoczuby, Mrówek – Białobrewy, Delfinków -Królewski, Biedronek A – Maskowy a Biedronek S – Skalny.
Przy okazji wykonania zadania Przedszkolaki poznają ciekawostki dotyczące miejsca zamieszkania, trybu życia i sposobu odżywiania. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane – najpiękniejszego pingwina wybiorą Państwo wraz z Dziećmi, swój głos będą mogli Państwo zapisać tylko na 1 karcie przyklejonej do pingwina ( niestety nie można głosować na pingwina ze swojej grupy ). W nagrodę za wykonanie zadania każda grupa zestaw polarnych kolorowanek.
W nagrodę za wykonanie zadania każda grupa zestaw polarnych kolorowanek.

więcej

godzina

7 (Poniedziałek) 10:00 - 11 (Piątek) 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X