Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

styczeń, 2022

17sty(sty 17)11:0019(sty 19)10:00KONKURS RECYTATORSKI - PT. " WARSZAWSKA SYRENKA" - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, podsumowując kolejny cykl zajęć „ Poznajemy Polskę wzdłuż i wszerz ” Mali Podróżnicy sprawdzą co ciekawego dzieje się na Mazowszu. Z tej okazji także Delfinki, Mrówki, Motylki i dwie grupy Biedronek wezmą udział w Konkursie Recytatorskim pt.„ Warszawska Syrenka ”. Tematem wierszy będzie oczywiście Mazowsze, wśród tytułów mogą znaleźć się te o Warszawie, Syrence, Łowiczu, Kampinosie itd. Konkurs został następująco zaplanowany: w poniedziałek 17.01 o godzinie 11.00 – 11.45 odbędzie się konkurs dla 3 i 4 latków tj. Delfinków i Mrówek. Natomiast w środę 19.01 o godzinie 10.00 – 11.00 dla grup starczych 5 latków Motylków i dwóch grup 6 latków Biedronek A i Biedronek S. W jury zasiądzie Dyrekcja i Wychowawcy, zwycięzcę pomoże wyłonić ogólna ocena, w której brane pod uwagę będą: znajomość wiersza na pamięć, rekwizyty lub tematyczne przebranie. Wszystkie Dzieci biorące udział w Konkursie zostaną nagrodzone książkami o Warszawie.

więcej

godzina

17 (Poniedziałek) 11:00 - 19 (środa) 10:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X