21lis(lis 21)10:0025(lis 25)13:00MIASTO – TRZECI Z DZIESIĘCU TYGODNI DYDAKTYCZNYCH Z CYKLU „ POZNAJEMY EKOSYSTEMY ”- WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy od 21.11 do 25.11 kontynuować będziemy realizację planu rocznego z cyklem tygodniowych tematów „ Poznajemy ekosystemy ”. Trzecim jaki Wam przybliżymy będzie miasto. W ramach tematu usłyszycie legendę o powstaniu Warszawy, utrwalicie wiadomości dotyczące dawnej i obecnej stolicy. Dowiecie się jaka jest różnica między grodem i miastem, czym charakteryzują się najmniejsze i największe społeczności. Poznacie najdziwniejsze ale fascynujące miasta świata i ciekawostki z nimi związane; śmieszne nazwy, atrakcyjne zabytki, niespotykaną architekturą. Uzupełnieniem tygodnia będzie praca plastyczna „ Miasto z lotu ptaka ” oraz koło kulinarne.

20221111 10:00 - 20221111 13:00(GMT+00:00)