MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PUZZLI – WSZYSTKIE GRUPY

30sty09:0017:00MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PUZZLI – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy przed Wami kolejny wyjątkowy dzień – Międzynarodowy Dzień Puzzli znany także jako Dzień Łamigłówek i Składanek. Puzzle to układanka obrazu z małych fragmentów o specyficznym kształcie. Ale samo słowo puzzle ma wiele znaczeń. Początkowo używane było jako czasownik, który oznaczał dezorientację, nierozumienie. Potem stało się synonimem słowa zagadka, układanka. Dziś oznacza także grę nad, którą trzeba dokładnie pomyśleć, w określonym porządku działać, aby ją wygrać lub rozwiązać.

W Małym Podróżniku będzie to Dzień pełen gier, krzyżówek, łamigłówek, zagadek matematycznych, językowych i zabaw umysłowych. Każda grupa postara się ułożyć wszystkie puzzle, jakie ma w swojej sali. Podsumowaniem dnia będzie zaprojektowanie własnych puzzli, które będzie można zabrać do domu. Będziemy się dobrze bawić.

20240101 09:00 - 17:00(GMT+00:00)