MUMINKOWY HOME PROJEKT – WSZYSTKIE GRUPY

18gru(gru 18)09:0029(gru 29)17:00MUMINKOWY HOME PROJEKT – WSZYSTKIE GRUPY

Opowieści o Muminkach stworzone przez Tove Jansson znane są na całym świecie. Niegasnąca popularność sympatycznych stworzeń bierze się zapewne z ich uniwersalności i barwnego świata. Istoty o ciekawej budowie ciała ( nieco podobne do hipopotamów, ale dwunożne ) zamieszkują pewną fińską dolinę i są bardzo różnorodne: smutne i szczęśliwe, odważne i bojaźliwe, troskliwe i złośliwe. Dlaczego lubimy Muminki – dlatego, że w Dolinie Muminków jest miejsce dla każdego i wszyscy są tak samo ważni. Pokazują, że tolerancja to otwarcie na różnorodność i pozwolenie na bycie sobą. Uczą nas przyjaźni i miłości.
Zapraszamy wszystkie chętne Przedszkolaki i ich Rodziców do Muminkowego Home Projektu. Drodzy Mali Podróżnicy Waszym zadaniem jest wykonanie Muminka z plasteliny lub modeliny techniką 3D. PRACE ZBIERAĆ BĘDĄ WYCHOWAWCY W DNIACH OD 18.12 DO 29.12 ( BARDZO PROSIMY OPATRZEĆ SWOJE DZIEŁO KARTECZKĄ Z IMIENIEM TWÓRCY :)). Wszystkie prace zostaną nagrodzone małą muminkową niespodzianką. Powodzenia :).

20231212 09:00 - 20231212 17:00(GMT+00:00)