NA WIEJSKI PODWÓRKU – WSZYSTKIE GRUPY

20maj(maj 20)09:0024(maj 24)17:00NA WIEJSKI PODWÓRKU – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy od 20.05 do 25.05 realizować będziecie temat „ Na wiejskim podwórku ”. W ramach zajęć dydaktycznych poznacie zwierzęta gospodarcze i ich rodziny. Dowiecie się jaka jest różnica między farmą i fermą, rolnikiem i farmerem. Przy tej okazji usłyszycie wiele ciekawostek dotyczących kury np. że jest jedną z najbliższych żyjących krewnych tyranozaura, potrafi porozumiewać się z innymi za pomocą 30 dźwięków, w czasie odpoczynku miewa złe lub dobre sny i może żyć nawet kilkanaście lat. Omawiając rolę hodowli w życiu człowieka, utrwalicie wiedzę na temat skarbów z targu pozyskanych od zwierząt. Podczas zabaw słuchowych rozróżnicie odgłosy zwierząt i dopasujecie je do odpowiedniej ilustracji. Na koniec odpowiednio przypiszecie zwierzęta do ich domów i wykonacie tematyczne prace plastyczne.

20240505 09:00 - 20240505 17:00(GMT+00:00)