24paź(paź 24)10:0028(paź 28)15:00NA WIEJSKIM PODWÓRKU – DRUGI Z DZIESIĘCU TYGODNI DYDAKTYCZNYCH Z CYKLU „ POZNAJEMY EKOSYSTEMY ”- WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy od 24.10 do 28.10 kontynuować będziemy realizację planu rocznego z cyklem tygodniowych tematów „ Poznajemy ekosystemy ”. Drugim jaki Wam przybliżymy będzie wieś. W ramach tematu poznacie zwierzęta gospodarcze i ich rodziny. Dowiecie się jaka jest różnica między farmą i fermą, rolnikiem i farmerem. Usłyszycie kogucie opowieści o mieszkańcach gospodarstwa wiejskiego. Poznacie rolę hodowli w życiu człowieka i utrwalicie wiedzę na temat skarbów z targu pozyskanych od zwierząt. Uzupełnieniem tygodnia będzie tematyczny Bal i rodzinny Home Projekt.

20221010 10:00 - 20221010 15:00(GMT+00:00)