NA WIEJSKIM PODWÓRKU – HOME PROJEKT – WSZYSTKIE GRUPY

24paź(paź 24)10:0028(paź 28)18:00NA WIEJSKIM PODWÓRKU – HOME PROJEKT – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Mali Podróżnicy dopełnieniem tygodnia dydaktycznego pt. „ Na wiejskim podwórku ” będzie kolejne wspaniałe zadanie – drugi w tym roku szkolnym Home projekt. Waszym zadaniem ( wraz z pomocą Rodziców ) jest wykonanie zwierzątka zamieszkującego farmę z plastikowej butelki. Do zrobienia pracy można także wykorzystać kolorowy papier, folię samoprzylepną, piankę, włóczkę, kreatywne patyczki, ruchome oczy itp. Dopełnieniem projektu jest stworzenie kilkuwierszowej rymowanki, w której znajdziemy odpowiedź na pytanie – Co nam dają zwierzęta hodowlane?.
Prace będziemy zbierać od 24.10 do 28.10 – prosimy pamiętać, by wszystkie dzieła były podpisane. Życzymy Tygryskom, Delfinkom, Mrówkom, Motylkom i Biedronkom wielu ciekawych pomysłów i kreatywnej zabawy. Wszyscy twórcy zwierzaków zostaną nagrodzeni miłą niespodzianką – tematycznymi magnesami.
Przy tej okazji chcemy bardzo podziękować Małym Podróżnikom za udział w poprzednim Home projekcie – w przyszłym tygodniu wszystkie Dzieci zostaną nagrodzone.

20221010 10:00 - 20221010 18:00(GMT+00:00)