Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

listopad, 2023

13lis(lis 13)09:0020(lis 20)18:00NASZE CIAŁO – GRUPY TYGRYSKÓW, DELFINKÓW, MRÓWEK I SÓWEK

szczegóły wydarzenia

Ludzkie ciało jest żyjącą, niezwykłą maszyną o niewiarygodnie złożonej budowie.
O tym jak intersujący jest temat „ Nasze ciało ” Mali Podróżnicy przekonają się już w najbliższym tygodniu. Przedszkolaki poszukają odpowiedzi na wiele nurtujących pytań : jakie tajemnice skrywa mózg, czy oko jest oknem na świat, co jest ważniejsze smak, węch czy słuch, jak dbać o zdrowie, co to znaczy regenerujący sen, czy odpoczynek może być sztuką , jak ochronić organizm przed chorobami i czy jedzenie potrafi leczyć.
Porozmawiają także o sprawnym ciele – bo bez kondycji ani rusz – właściwej postawie, która ma wpływ nie tylko na zgrabny sposób poruszania się ale także piękne pismo. Dzieci dowiedzą się, że serce to największy mięsień, a płuca porównać można do gąbki. „ Nasze ciało ” to także historia o marzeniach, talentach i uzdolnieniach.
Wszyscy w Małym Podróżniku dobrze wiedzą, że ćwiczenie czyni mistrza a w zdrowym ciele zdrowy duch.

więcej

godzina

13 (Poniedziałek) 09:00 - 20 (Poniedziałek) 18:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X