Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2022

21mar09:0017:00PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Wiosna dla wielu z nas jest najpiękniejszą porą roku. Dłuższy dzień nastraja optymizmem, Słońce daje energię, budząca się do życia przyroda motywuje do działania. Zgodnie z tradycją także w tym roku uroczyście obchodzić będziemy „ Powitanie Wiosny ”. Ten wyjątkowy Dzień świętować będziemy kolorowo i kwiatowo. Bardzo prosimy, by 21.03 wszystkie Dzieci ubrały się na zielono i miały ze sobą kolorowe kwiatowe akcenty ( mogą to być cięte żywe lub sztuczne kwiaty, wianki, spinki, gumki, broszki ). Z tej okazji planujemy wiele atrakcji – przygotujemy Wiosenną sztukę w wykonaniu Nauczycieli Małego Podróżnika, pochód kwiatowy a także grupowy konkurs na najpiękniejszą Panią Wiosnę. Nie zabraknie również Zielonego Menu, w którym królować będą wiosenne kolory. W ramach kółka kulinarnego wszystkie grupy przygotują smaczne zielone potrawy np. smoothie warzywno-owocowe, kolorowe ciasteczka maślane. Już nie możemy się doczekać… Wiosno przybywaj :).

więcej

godzina

(Poniedziałek) 09:00 - 17:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X