Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2021

25paź(paź 25)10:0029(paź 29)18:00"POZNAJEMY OJCZYZNĘ WZDŁUŻ I WSZERZ " - DRUGI Z DZIESIĘCIU TYGODNI DYDAKTYCZNYCH O POLSCE - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

W tym miesiącu zgodnie z realizacją planu rocznego kontynuować będziemy cykl tygodniowych tematów „ Poznajemy Polskę wzdłuż i wszerz ”. Drugim regionem jaki poznają Mali Podróżnicy będą Kujawy. Starsze grupy poznają ciekawostki związane ze strojem i nietypowym obuwiem, dowiedzą się czym były „ przywołówki „ we wsiach kujawskich. Obejrzą filmy edukacyjne ukazujące piękno krain geograficznych Kotliny Toruńskiej, Pojezierza Kujawskiego, dowiedzą się jaka jest fauna i flora Lasu Cisowego – rezerwatu z największym skupiskiem tych drzew w całym kraju. Nie zabraknie też dnia Mikołaja Kopernika – jego mini biografii, kto wie, może założymy Grupę Miłośników Astronomii. W ramach dodatkowej wycieczki dwie najstarsze grupy będą mogły wybrać się do Planetarium w Centrum Kopernika. Wszystkie grupy poznają Legendy toruńskie i Kruszwicę – jedno z najstarszych miast. Nie zabraknie też charakterystycznej gwary kujawskiej. To właśnie na Kujawach na piwnicę mówi się sklep, a na szopę – patyk. Jeden dzień wszyscy przeznaczą na eksperymenty z wodą, solą i węglem. Grupy najmłodsze odwiedzą park dinozaurów, Muzeum Piernika , dowiedzą się co to jest kolejka wąskotorowa i wodny tramwaj. Mamy nadzieję, że nasze zajęcia będą zachętą do rodzinnych podróży w celu odszukania poznanych miejsc.

więcej

godzina

25 (Poniedziałek) 10:00 - 29 (Piątek) 18:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X